Šī interneta vietne pieder, to uztur un pārvalda SIA „Autobusu Nomas Centrs”, reģistrācijas numurs: 40003483760, juridiskā adrese Saldus iela 5-39, Jūrmala, LV-2010. SIA „Autobusu Nomas Centrs” apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA „Autobusu Nomas Centrs” (turpmāk tekstā: ANC) ievāc un apstrādā personas datus, kad lietotājs apmeklē un lieto interneta vietni www.autobusi.lv

Informācija, ko ievācam

Ir divu veidu informācija, ko ANC var ievākt par Jums: „Sīkdatnes” un „Personīgie dati.”

Nododot mums savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat politikas noteikumiem, lūdzam, neiesniegt savus personas datus apstrādei.

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā pārlūkprogrammai palīdz identificēt pārlūkprogrammu, kuru izvēlaties lietot, pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai atcerēties Jūsu iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi Jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Šie faili netiek izmantoti, lai apstrādātu personīgo informāciju, šie dati ir anonīmi. Laikā, kad apmeklējat mūsu mājaslapu, sīkdatnes automātiski savāc informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka veidu, operatīvās sistēmas veidu, u.c.

Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kādiem nolūkiem ANC izmanto sīkdatnes

ANC tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tās lietošanu:

  • nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
  • pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
  • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, funkcionālās sīkdatnes, analītiskās sīkdatnes.

Tehniskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas mājaslapas pilnvērtīgai funkcionēšanai.

Funkcionālās sīkdatnes

Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs ir izvēlējies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas šīs tīmekļa vietnes analīzei. Ar mūsu tīmekļa vietni saistītā informācija tiek izmantota, lai ar Google Analytics starpniecību sagatavotu ziņojumus par vietnes lietošanu. Šo informāciju uzglabā Google. Google privātuma politika ir pieejama šeit: https://www.google.com/policies/privacy/

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

Personīgie dati

Personīgie dati ir jebkuri dati, kas Jūs personiski identificē, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese vai telefona numurs. Mēs ievācam šādu informāciju tad, kad Jūs nosūtāt mums aizpildītu formu „Cenas pieprasījums”, aizpildītu kontaktformu no ANC mājaslapas kontaktu sadaļas vai tiešu e-pastu. Šī informācija netiks izplatīta kādai trešajai pusei bez Jūsu atļaujas.

Jūsu piekrišana šai privātuma politikai

Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus, Jūs piekrītat šai privātuma politikai. Mēs izmantojam šo informāciju, lai sazinātos ar Jums elektroniski caur e-pastu vai ar telefona starpniecību (vai citu komunikācijas gaitā konkretizētu veidu), izpildot Jūsu vēlmi iegūt no mums papildus informāciju. Šādu vēlmi Jūs izrādāt nosūtot ziņu mums ar ANC mājaslapas starpniecību (aizpildot kontaktformu) vai e-pastu. Turpmākā sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta arī ar mārketinga mērķiem.

Ja Jūs ievietojat šajā mājaslapā komentārus, tad jebkura personiski identificējama informācija, kas būs minēta, būs pieejama un izmantojama ikvienam, kas lasa vai skatās šos komentārus. Šajā gadījumā mēs neesam atbildīgi par personiski identificējamo informāciju, ko esat izlēmuši sniegt caur šādiem kanāliem.

Pieeja personiski identificējamai informācijai

Ja Jūsu personiski identificējamā informācija mainās vai ja Jūs vēlaties, lai mums vairs nebūtu pieejama šī informācija, tad Jūs varat pieprasīt to izlabot, atjaunināt vai izdzēst, nosūtot mums e-pastu uz info@autobusi.lv

Pakļaušanās likumiskām interesēm un prasībām

Mēs saglabājam tiesības izpaust Jūsu personiski identificējamo informāciju, kā to pieprasa likumdošana, un gadījumos, kad mēs uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības un/vai pakļaujoties tiesiskām prasībām vai juridiskiem procesiem.

SIA “Autobusu Nomas Centrs” kontakti

http://autobusi.lv/lv/musu-pakalpojumi/

Sazinieties ar mums:
Lāčplēša iela 13–61, Rīga, LV-1010, tālrunis:+371 29139666, e-pasts info@autobusi.lv

Šī Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 29.12.2017.