Rūķi rūķojas Raunā 11.decembrī

posted in: Jaunumi | 0

Ziemassvētku laiks vairs nav aiz kalniem, un mēs aicinām bērnus kopā ar vecākiem 11. decembrī doties ciemos pie rūķiem. Radīsim katrs sev svētku noskaņu. Pievienojaties un rūķosimies kopā!

9:00 Izbraukšana no Rīgas, t/c Origo.

11:00 Ierašanās Rūķu piparkūku darbnīcā lauku mājās „Donas”. Jautrošanās ar rūķiem 2 stundu garumā. Ar rūķīti Bumbulīti dosieties ekskursijā pa piparkūku vēsturi, kā arī pagatavosiet savu laimes piparkūku. Kopā ar plīts rūķīti Kukažiņu varēsiet nobaudīt Rūķu zupas un Rūķu veselības dzēriena mielastu. Pēc tam varēsiet zīlēt dzēriena biezumos un miltu mākoņos, bet ar visjautrāko rūķīti Doniņu varēsiet izsmieties no sirds.
Apciemojuši vienus rūķus, mēs dosimies tālāk ciemos pie citiem rūķiem.
14:00 Rūķi rūķojas Raunā.
Ziemassvētku dziesmu dziedāšana Raunas baznīcā kopā ar Raunas rūķiem. Kopā veidosiet gaismas ceļu. Varēsiet rotāt piparkūkas un pēc tam tās apēst. Izgatavosiet dāvanu maisiņus un tīsiet svecītes. Dosieties rotaļās kopā ar rūķiem un baudīsiet rūķu sagatavoto cienastu.
16:30 Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā pēc plkst. 18:00.

Cena
Bērniem līdz 18 gadu vecumam: 10,00 EUR
Pieaugušajiem: 15,00 EUR
*Cenā iekļauta 1 sēdvieta komfortablā autobusā un grupas pavadone Rūķe. Jūsu un mūsu drošībai – autobusā visas sēdvietas ir aprīkotas ar drošības jostām.

Papildus izdevumi
Rūķu piparkūku darbnīca lauku mājās „Donas” : 8,00 EUR
Rūķi rūķojas Raunā: 8,60 EUR

Papildinformācija
Līdzi nepieciešams paņemt rūķu cepures un priekšautiņus

Ekskursiju organizē SIA AGAMM, Rīgā, Kaņiera ielā 10a – 7.kab.

Pieteikties pa tālruni +37126516669
e-pasts: info@agamm.lv